Miód, pasieka, Sklep
Miejska pasieka. Ule w mieście

Ule w mieście. Zaczynamy nowy projekt „Miasto, pszczoły i my”

15 lutego 2021 2186 0 0

Ule w mieście, na dachach, tarasach i w ogródkach. Pod troskliwą opieką pszczelarzy z pasieki „Pszczoły i my”.

Tej wiosny otwieramy nowy rozdział w naszej działalności. W związku z rosnącym zainteresowaniem wprowadzaniem pszczół do miast, oferujemy teraz nową usługę. Skierowana jest ona do firm oraz instytucji, dla których ważne są ekologiczne idee.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z pszczołami jesteśmy w stanie zapewnić specjalistyczną opiekę pszczelim rodzinom, obsługę uli oraz prowadzić pozyskiwanie i konfekcjonowanie miodu z miejskich pasiek.

Nasza propozycja jest skierowana do organizacji, które chcą być „bliżej natury” oraz mieć własny miód, prosto z dachu siedziby swojej firmy.

Chcemy pokazać, że współistnienie miododajnych owadów zapylających oraz ludzi żyjących w miastach jest możliwe. Wzajemnych korzyści ze współpracy pszczół i człowieka jest wiele. Z jednej strony to zapewnienie bezpieczeństwa owadom, które zmagają się z wieloma trudnościami w środowisku. Jednocześnie przybliżenie mieszkańcom miast życia pszczół spełnia istotną rolę w eko-edukacji społeczeństwa. W zamian ludzie otrzymują radość z bliskiego obcowania z naturą, oraz smaczny i zdrowy miód, bezpośrednio z miejsca, w którym żyją i pracują.

Chętnych do rozpoczęcia razem z nami projektu „Miasto, pszczoły i my” zachęcamy do kontaktu (Rafał Szeleźniak, tel. 608 768 098, e-mail: rszelezniak@gmail.com).

Miasto, psczoły i my. Ule w mieście.

Pszczoły w mieście na dachach, tarasach i w ogródkach. To nowa usługa pszczelarzy z pasieki „Pszczoły i my”

Categories: Miasto, pszczoły
share TWEET PIN IT SHARE