Miód, pasieka, Sklep
papierowe ekologiczne torebki do pakowania miodu nowość w pasiece Pszczoły i my

Zakupy w pasiece „Pszczoły i my” jeszcze bardziej ekologiczne

14 stycznia 2020 2788 0 0

W 2020 rok wchodzimy z kolejnymi ekologicznymi rozwiązaniami w naszej pasiece. Klienci zaopatrujący się u nas w miód otrzymają zakupy w ekologicznych papierowych torebkach.

Praca z pszczołami i bliskość natury sprawiają, że jesteśmy szczególnie uwrażliwieni na potrzeby środowiska naturalnego. Zdajemy sobie sprawę z zagrożeń, jakie niesie przyrodzie działalność człowieka, dlatego staramy się zminimalizować szkody powodowane przez cywilizację.

Klienci, którzy zamawiają w pasiece „Pszczoły i my” miody za pośrednictwem sklepu internetowego wiedzą, jak działamy. W sprzedaży wysyłkowej od początku działalności wykorzystujemy do przygotowania paczek materiały, które już wcześniej służyły do pakowania. Powtórne wykorzystanie materiałów opakowaniowych zmniejsza niekorzystny wpływ człowieka na środowisko.

Od roku naszym klientom w sprzedaży bezpośredniej oferujemy pakowanie miodów w ekologiczne bawełniane torby wielokrotnego użytku. Są estetyczne i mocne, zatem długo posłużą do robienia codziennych zakupów.

W tym roku zupełnie zrezygnowaliśmy z torebek foliowych i zastąpiliśmy je papierowymi odpowiednikami. Klienci, którzy na stoisku sprzedażowym lub w pasiece dokonają zakupów, a nie będą posiadali własnych toreb, będą mogli zabrać miód ze sobą w naszej ekologicznej torebce z papieru.

Niezmiennie zachęcamy wszystkich do wybrania najlepszej dla środowiska metody, czyli korzystania z własnych trwałych toreb na zakupy, które służą najdłużej i nie wymagają użycia żadnych dodatkowych materiałów do pakowania.

Miody z pasieki Pszczoły i my pakujemy w ekologiczne torby

Jeśli klienci nie posiadają własnej torby, mogą otrzymać zakupione miody w ekologicznych bawełnianych torbach wielokrotnego użytku lub w torebkach papierowych.

Wszystkich zainteresowanych miodami i produktami pszczelimi z pasieki „Pszczoły i my” zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie sklepu internetowego . Wszystkich miodów można spróbować na naszym stoisku na targowisku w Tłuszczu (wtorki i piątki). Można także odwiedzić nas w pasiece zlokalizowanej w Wysychach na ul. Dojazdowej 4 (gmina Zabrodzie).

Szczególnie polecamy sezonowe, rozgrzewające miody z dodatkami np. miód z czekoladą, miód z imbirem, miód z cynamonem, czy miód z pigwą. Powstają one na bazie naszego miodu wielokwiatowego. W ofercie cały czas są dostępne tradycyjne miody odmianowe bez dodatków, w formie płynnej i skrystalizowanej. Zapraszamy!

Tags: eko, papierowe torebki, sklep internetowy, sprzedaż miodu, torby ekologiczne, zakupy internetowe Categories: Inne
share TWEET PIN IT SHARE